www.cvonline.hu

Értékesítési vezető / Üzletfejlesztő

  • A hirdetés 756 napja lejárt

Cégünk számára Budapesten keresünk egy talpraesett, üzletileg gondolkodni tudó, ambiciózus üzletfejlesztőt, aki angolul és németül is tud kommunikálni, szóban és írásban egyaránt. Pályakezdők nem, de egy-két év kereskedelmi/üzleti/marketing/értékesítési tapasztalattal rendelkezők már jelentkezhetnek!

Főbb feladatok, munkák:

  • Üzleti ajánlatok kezelése, megválaszolása, cégünk szolgáltatásaival kapcsolatos részletes tájékoztatás
  • Szerződéskötés, szerződések személyre szabása
  • Új szolgáltatások értékesítése és a kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • Álláshirdetések fejlesztése, kibővítése
  • Online megjelenésünk tartalmi fejlesztése, javítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Középfokú angol és német nyelvtudás
  • Értékesítésben vagy kereskedelemben vagy marketingben szerzett tapasztalat
  • Kiváló számítógép-felhasználói ismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség, különös tekintettel az ügyfelekkel történő kommunikációra
  • Képesség önálló munkatervezésre és munkavégzésre
  • Pro- aktív, probléma megoldó hozzáállás
  • Alaposság, a részletekre való odafigyelés, komplex látásmód és precizitás

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős állás, részben otthonról is végezhető
  • Fix + jutalékos jövedelem (egyszeri és folyamatos jutalék egyaránt)
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Változatos és érdekes feladatok

Izgalmas és sikerélménnyel járó munkalehetőség!

Jelentkezni magyar önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése címen.

Link megjelenítése

Irodáink elérhetősége:
Budapest: 06-1-203-5833
Miskolc: 06-30-607-1650
Szeged: 06-30-903-6359
Csíkszereda:+40-266-312-111
Szerb mobilszám: +381-60-0670251