www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ UTÁNPÓTLÁS PROGRAM

  • A hirdetés 797 napja lejárt

Az Aegon Magyarország cégcsoport 60 éves hazai tapasztalatának és stabil piaci pozíciójának köszönhetően a nemzetközi Aegon csoport egyik legeredményesebb tagja Közép-Kelet-Európában.

Aez Aegon Magyarország Általános Biztosító Zrt. 2012-ben zöldmezős beruházásként indította el az emelt szintű szolgáltatások iránt érdeklödő, magasabb jövedelmű ügyfelek részére exluzív termékeket és szolgáltatásokat kínáló Prémium Üzletágát.

A két éve sikeresen működő Prémium Üzletág a fiókhálózat bővítése céljából várja pályázok jelentkezését.

Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok:

  • Részvétel az értékesítési vezető-utánpótlási programban
  • Részvétel a képzési rendszerben
  • Pénzügyi termékek értékesítése
  • Értékesítési és karriercélok elérése
  • Prémium és presztízs ügyfélkör kiszolgálása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség vagy középfokú végzettség minimum 2 éves munkatapasztalattal
  • Kiváló interperszonális készségek
  • Tanulási hajlandóság
  • Felhasználói szintű Microsoft Office ismeretek
  • Értékesítési tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Stabil multinacionális vállalati háttér
  • Igényes, professzionális munkakörnyezet
  • Nemzetközi hátterű képzési és mentori rendszer
  • 1 éven belül vezetői előrelépés
  • Versenyképes jövedelem

Ha szeretnél részese lenni egy nemzetközi üzletág magyarországi   bevezetésének, küldd el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzodat, a munkakör megjelölésével a lenti e-mail címre.

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő