www.cvonline.hu

Értékesítési vezető (raktárlogisztika)

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.12.
Jelentkezési határidő: 2017.10.11.

Szenior értékesítők, vagy tapasztalt vezetők jelentkezését várjuk a piacról, akik új kihívásokra vágynak egy fejlődő, növekvő vállalatnál!

Pozíció leírása / Job description

- Raktárlogisztikai területen végzett teljes körű üzletfejlesztés
- Lokális partnerszerzési tevékenységet és ügyfélmenedzsment
- Üzletfejlesztés, értékesítési stratégiaalkotás, tárgyalásokon való részvétel
- Szakmai tanácsadás, cégre szabott projektek összeállítása és vezetése ügyfél igények alapján
- Az értékesítő csapat (2 fő) munkájának koordinálása, értékesítők teljesítményének értékelése, kollégák motiválása, fejlesztése
- Folyamatos kapcsolattartás a meglévő partnerekkel, partnerek fejlesztése
- Nemzetközi tenderek hazai implementálása
- Adminisztráció, riportálás az ügyvezető felé

Elvárások / Requirements

- felsőfokú diploma
- minimum 3-5 éves szakmai tapasztalat hasonló területén
- raktár-logisztikai árak, tenderek, munkafolyamatok magabiztos ismerete
- felsőfokú angol nyelvtudás
- agilis fellépés, határozott, magabiztos személyiség
- elszánt, fiatalos, dinamikus attitűd
- képesség mások munkájának koordinálására
- pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk / Offer

- multinacionális, fejlődő vállalat
- kompetitív kompenzációs csomag
- munka-magánélet egyensúlya
- értékesítő kollégák koordinálására való lehetőség
- hosszú távú szakmai lehetőség

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Régió Szabolcs-Szatmár-Bereg
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Egyéb hasonló állások Önnek
Értékesítési vezető

Hire-One Kft.

Pozíció leírása:Értékesítői csapat irányítása, ...
Tatabánya

Sensus Team

Értékesítési vezető Főbb feladatok lesznek: Ért...
Budapest, Pest

Értékesítési munkatárs

SalesTalents Hungary

Nemzetközi környezetvédelmi szolgáltatóként jól...
Pest, Budapest