Értékesítési Vezető (professzionális szerszámkereskedelem - lemezmegmunkáló és forgácsoló szerszámgépek és méréstechnikai eszközök)

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.30.
Jelentkezési határidő: 2016.03.01.
Hirdetés azonosító: 1010457

Ügyfelünk, a professzionális szerszám kereskedelem kiemelkedő piaci szereplője megbízásából (lemezmegmunkáló és forgácsoló szerszámgépek és méréstechnikai eszközök - szervizszolgáltatás, pénzügyi és pályázati tanácsadás)
Értékesítési Vezető (professzionális szerszám kereskedelem - lemezmegmunkáló és forgácsoló szerszámgépek és méréstechnikai eszközök) szakembert keresünk.

Feladatok:

- A kezelt és potenciális partneri kör forgalmi és jövedelmezőségi adatainak tervezése, nyomon követése és teljesítése, az ehhez kapcsolódó értékesítési stratégia kidolgozása
- Üzletfejlesztés, értékesítési stratégiaalkotás, tárgyalásokon való részvétel
- Fejlesztési igények feltárása és projekttervezés (ipari szektor)
- Fejlesztési projektek értékesítése kiemelt ügyfeleknek
- Az értékesítő csapat munkájának koordinálása, értékesítők teljesítményének értékelése
- Szakmai tanácsadás, cégre szabott projektek összeállítása és vezetése ügyfél igények alapján
- Folyamatos kapcsolattartás a meglévő partnerekkel, új ügyfelek akvirálása
- Termék és technológiai ismeretek folyamatos fejlesztése
- Országos munkavégzés
- Vállalat képviselete szakmai rendezvényeken
- Adminisztráció, riportálás

Elvárások:

- Preferáltan felsőfokú műszaki végzettség - gépészet terén
- Legalább 2-3 év értékesítési vezetői tapasztalat
- Erős műszaki affinitás és elhivatottság az értékesítés iránt
- Projektszemlélet
- Legalább középfokú angol nyelvtudás
- Professzionális megjelenés, eredmény orientált gondolkodásmód
- Rugalmasság, önálló munkavégzés, kiváló problémamegoldó képesség
- MS office
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

- Stabil, innovatív vállalati kultúra
- Versenyképes juttatási csomag, hosszú távú szakmai perspektíva
- Folyamatos képzések, nemzetközi reláció
- A munkavégzés helye Törökbálint

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a