www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ (OLASZ)

  • A hirdetés 637 napja lejárt

Nemzetközi piacokon jelenlévő partnerünk számára keresünk értékesítési vezető pozícióba jelentkezőt.

Feladatok:

  • A vállalat értékesítési és marketing stratégiájának kidolgozása, menedzselése, fejlesztése
  • Az értékesítési csapat munkájának irányítása, támogatása és ellenőrzése
  • Napi szintű kapcsolattartás a kiemelt külföldi és hazai partnerekkel
  • Termékportfólió tökéletes ismerete
  • Piacelemzés és konkurencia figyelés
  • Napi riportok készítése vezetőség felé, SAP kezelése
  • Üzleti tárgyalások és prezentációk lebonyolítása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (kereskedelmi, közgazdasági, pénzügyi)
  • Min. 5 éves értékesítési vezetői/külkereskedelmi vezetői/export-import menedzseri háttér
  • Folyékony olasz és/vagy német, kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • Magas szintű Excel tudás, Word, SAP rendszer ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Célorientált, dinamikus és következetes személyiség
  • Eredményorientált, felelősségteljes

Előny:

  • SSC TL területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő