www.cvonline.hu

Értékesítési Vezető (német / olasz)

  • A hirdetés 897 napja lejárt

Értékesítési Vezető (német/olasz)

Nemzetközi piacokon jelenlévő partnerünk számára keresünk értékesítési vezető pozícióba jelentkezőt angol ÉS német VAGY olasz nyelvtudással.

Feladatok

  • A vállalat értékesítési és marketing stratégiájának kidolgozása, menedzselése, fejlesztése
  • Az értékesítési csapat munkájának irányítása, támogatása és ellenőrzése
  • Napi szintű kapcsolattartás a kiemelt külföldi és hazai partnerekkel
  • Termékportfólió tökéletes ismerete
  • Piacelemzés és konkurencia figyelés
  • Napi riportok készítése vezetőség felé, SAP kezelése
  • Üzleti tárgyalások és prezentációk lebonyolítása
  • Munkavégzés helye: Budapest

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség (kereskedelmi, közgazdasági, pénzügyi)
  • 3-5 éves értékesítési/ külkereskedelmi/telesales/ügyfélszolgálat vezetői háttér
  • Néhány fős csoport irányításában és vezetésében szerzett min. 2 éves tapasztalat
  • Folyékony német VAGY olasz ÉS kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • Magas szintű Excel tudás, Word, SAP rendszer ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Célorientált, dinamikus és következetes személyiség
  • Eredményorientált, felelősségteljes

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Olasz, Német, Angol