www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ / ICT szektor

Régió:

Budapest

Beck & Partners
Hozzáadva: 2016.12.25.
Hirdetés azonosító: 778510
lejárt

  Ügyfelünk egy évek óta sikeresen működő, családias hangulatú, a telekommunikációs szektor egyik meghatározó szereplője.
Szolgáltatásaik értékesítését már nem csak Magyarországon, hanem a környező országokban is folytatják.
A magyarországi piacon működő, valamint regionális értékesítőik támogatásához, a további stratégia meghatározásához, az eredmények további növeléséhez keresünk most számukra magas színvonalon teljesíteni képes munkatársat, jó angol nyelvtudással, vezetői tapasztalattal, B2B értékesítési gyakorlattal ICT szektorból az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok:

  • A további növekedéshez az értékesítési stratégia kialakításában aktív részvétel
  • A nemzetközi piacra lépés további támogatása
  • Az értékesítési csapat vezetése (~ 5 fő)
  • A csoport tagjai számára a szakmai fejlődés biztosítása
  • Rendszeres riportolás, beszámolás a felsővezetők és társosztályok számára
  • A cég, cégcsoport képviselete tárgyalásokon és rendezvényeken

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, diploma megléte
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Legalább 1-2 éves vezetői tapasztalat, és vezetőként elért értékesítési növekedési eredmények
  • IT vagy TELCO területen B2B értékesítésben szerzett legalább 3-4 éves tapasztalat
  • Nemzetközi értékesítésben szerezett tapasztalat
  • Jó prezentációs készség
  • Innovatív és stratégiai gondolkodásmód, kezdeményező készség

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés, szakmai kihívás, nemzetközi piac, valamint nagy önállóság várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Vezetői pozíciók
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Értékesítő/Kereskedő/Üzletkötő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Informatikai értékesítés
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Key Account Menedzser/Sales menedzser
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Piacelemzés/Üzletfejlesztés
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Telekommunikáció / Távközlés

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzával pályázzon rá!

Nyelvtudás:

  • Angol Tárgyalási szint

Munkatapasztalat:

  • 5-7 év

Pozíciószint:

  • Középvezető / Manager

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Kategória
Értékesítés / Kereskedelem, IT / Informatika
Régió