Magyar tulajdonú élelmiszeripari alapanyagok nagykereskedelmével foglalkozó dinamikusan fejlődő piacvezető megbízónk részérére keresünk munkatársat

 értékesítési vezető

 (HF 9-6498)

munkakörbe.

Feladat

  • Értékesítési irányelvek véghezvitele, konkurenciát, piacot figyel,
  • Telefonos értékesítők, kiemelt és normál üzletkötők munkájának vezetése, koordinálása, értékelése,
  • Csapatának tagjai szakmai fejlődését biztosítja, coachingol, oktat.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (közgazdasági, mérnöki előny),
  • Minimum 3 év értékesítési és vezetői tapasztalat,
  • Élelmiszeripari tapasztalat előny.

Amit kínálunk

  • Biztos háttér, hosszú távú munkalehetőség,
  • Versenyképes jövedelem.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük magyar nyelvű fényképes önéletrajzát küldje a „HF 9-6498” referenciaszám feltüntetésével
a  lenti email címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

     Link megjelenítése