Gyártástechnológiai eszközök értékesítésével foglalkozó nemzetközi partnerünk részére keresünk

  ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ

(HF 10-7097)

 munkatársat.

Feladatai

  • Értékesítési osztály (szervizalkatrészek, szerszámok termékcsoport) operatív vezetése, belső folyamatok összehangolása és optimalizálása,
  • Két csoportvezető és összesen hat munkatárs vezetése,
  • Aktív részvétel az értékesítésben, kapcsolattartás a fontosabb ügyfelekkel,
  • Szervizszerződések promótálása és új szervizszerződések megkötése,
  • Értékesítési akciók kidolgozása és lebonyolítása,
  • Alkatrész szállítási határidők betartatása.

Elvárások

  • Műszaki végzettség (előny gépészmérnöki),
  • Aktív német vagy angol nyelvtudás,
  • Nagy értékű szerszámgépekhez kapcsolódó perifériák vagy szerszámgépek értékesítésében szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség nemzetközi környezetben,
  • Folyamatos külföldi képzések,
  • Versenyképes juttatási csomag, céges autó (magánhasználatra is).

 Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest.

 Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
 küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a „HF 10-7097”-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése