www.cvonline.hu

Értékesítési Vezető [GNO-FÉV01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.06.24.
Jelentkezési határidő: 2016.09.13.
Hirdetés azonosító: 1060799

Focus consulting

Megbízónk

Szeretne több kreativitást? Nagyobb önállóságra vágyik? Változatos, felelősségteljes feladatot szeretne? Akkor ez remek lehetőség lehet az Ön számára. Várjuk nyitott, dinamikus, lendületes csapatunkban.
Az idén 18 éves Focus Consulting jelentős és elismert szereplője a hazai személyzeti tanácsadás, munkaerő-közvetítés és munkaerő-kölcsönzés piacának. Csapatunk bővítésére keresünk olyan új kollégát, aki számára szintén fontos az eredményorientált munkavégzés, aki fejlődőképes és nyitott személyiség, valamint érdeklődik a gazdaság összes területe iránt.

Feladatok

- Értékesítési stratégia kidolgozása, megvalósítása
- Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, key account management
- Új partnerek felkutatása, ügyfélkör bővítése (cold call, konferenciákon, rendezvényeken való részvétel)
- Ártárgyalások lefolytatása
- Munkaerő-közvetítési ajánlatok, szerződések elkészítése, megkötése
- Konkurenciaelemzés
- Tendereken való részvétel, azok teljes körű koordinálása

Elvárások

- Felsőfokú gazdasági végzettség
- 2-4 év értékesítésben szerzett tapasztalat
- Középfokú angolnyelv-tudás
- Eredmény- és minőségorientáltság, nagyfokú önállóság
- Gyors döntéshozatali képesség
- Proaktív, dinamikus személyiség
- Problémamegoldó készség
- Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
- Erős felhasználó szintű MS Office ismeretek

Előny

- Meglévő kapcsolatrendszer

Egyéb

- Versenyképes jövedelem (alapfizetés + értékesítési jutalék)
- Kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatok
- Folyamatosan fejlődő, professzionális vállalati környezet
- Stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Humán erőforrás
Régió