www.cvonline.hu

Értékesítési vezető-Dunaszerdahely (Ref.szám: KJ-1325)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.11.11.
Jelentkezési határidő: 2016.01.20.
Hirdetés azonosító: 979852

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a meglévő partnerekkel a cseh-szlovák régióban
  • Új partnerek felkeresése, üzleti kapcsolatok építése
  • Rendszeres ügyféllátogatás és igényfelmérés
  • Mezőgazdasági gépek értékesítése
  • Részvétel az értékesítési stratégia létrehozásában
  • Árajánlatok készítése

Elvárások:

  • Legalább középfokú műszaki végzettség (mezőgazdasági végzettség előny)
  • Gépek értékesítésében szerzett néhány éves szakmai tapasztalat
  • Magyar és szlovák anyanyelv
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs képességek
  • Határozott személyiség
  • Terhelhetőség

Munkavégzés helye:

Dunaszerdahely

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. megbízójának, egy külföldi tulajdonú mezőgazdasági gépgyártással és forgalmazással foglalkozó cégnek toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső és küldje el pályázati anyagát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó KJ-1325-ös referenciaszámot!

A további részletekről érdeklődni lehet Kovács Juditnál a 20/447-68-48-as telefonszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Régió Külföld
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő