www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ (6266)

  • A hirdetés 1048 napja lejárt

Magyarország vezető pénzügyi szolgáltatója részére keresünk
ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ munkatársat

Elvárások
•Felsőfokú végzettség
•Életbiztosítási és/vagy befektetési vagy más szolgáltatási területen szerzett értékesítési tapasztalat
•Kiváló mentorálási készség
•Minimum 5 év értékesítésben szerzett tapasztalat ebből legalább 2 év vezetői gyakorlat
•Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
•Határozott, magabiztos fellépés
•Rendszerben gondolkodó, dinamikus, célorientált személyiség
•Jó kapcsolatteremtő képesség
•Kiváló kommunikációs készség és hatékony tárgyalástechnika
•Üzleties megjelenés, tanulási hajlandóság
•Számlaképesség
•Saját gépkocsi

Feladatok:
•Értékesítési csoport fejlesztése és vezetése
•Pénzügyi tanácsadó kollégák irányítása és motiválása
•Új tanácsadók mentorálása
•Leendő és meglévő ügyfeleink teljes körű kiszolgálása
•Értékesítési, állományápolási és létszám tervek megvalósítása
•Saját portfólió menedzselése

Amit kínálunk:
•Magas jövedelmű ügyfélkör kiszolgálására irányuló tevékenység
•Versenyképes juttatási rendszer
•Kellemes munkakörülmények, multinacionális háttér
•Változatos, kihívásokkal teli, mozgalmas feladatok
•Szakmai-, és anyagi fejlődési lehetőség
•Szakmai felkészítés és folyamatos továbbképzés
•Betanulási időszakra anyagi támogatás

Munkavégzés helye:
•Hajdú-Bihar megye
•Debrecen

•Önéletrajzzal: E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk pozíció megjelölésével