www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ (5977)

  • A hirdetés 1185 napja lejárt

A Pannon-Work Zrt. Munkaerő-Kölcsönző és Munkaerő- Közvetítő cég megbízópartnere számára megbízható munkatársakat keresünk – az alábbi munkakörbe.
Értékesítési vezető

Főbb feladatok, munkák:
•Kereskedelmi és értékesítési stratégia kialakítása, végrehajtása
•Reklám- és marketing stratégia kialakítása, végrehajtása
•Új értékesítési csatornák felkutatása
•Kapcsolatteremtés és kapcsolattartás a kereskedelmi partnerekkel
•Az alárendelt munkaszervezet, a közönségszervezés és az értékesítés irányítása
•Az értékesítési folyamatok figyelemmel kísérése, az értékesítési rendszer értékelése, fejlesztése, javaslatok kimunkálása
•Statisztikák, beszámolók, elemzések készítése
•Értékesítési csapat irányítása, segítése

Elvárások:
•Felsőfokú végzettség
•Minimum 5 év kereskedelmi és 3 év vezetői tapasztalat Multinacionális környezetben
•Kisváló kommunikációs és tárgyalási készség
•Eredményorientált, felelősségteljes munkavégzés
•Magabiztos, határozott, kreatív személyiség, aki tud csapatban dolgozni
•Önálló célirányos problémamegoldás
•„B” kategóriás jogosítvány
•Büntetlen előélet

Előnyt jelent:
•Angol nyelvtudás
•E-kereskedelemben szerzett tapasztalat
•Saját gépjármű

Amint kínálunk:
•Lendületes csapat, stabil cégháttér
•Hosszú távú, stabil munkalehetőség
•Munkavégzéshez szükséges Laptop, mobiltelefon

Munkavégzés helye:
•Tatabánya

Jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen lehet, fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel, bérigény megjelölésével.