www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ – PROJEKT KIVITELEZŐ

  • A hirdetés 971 napja lejárt

25 éves múltra visszatekintő, hazai, magántulajdonban lévő szigetvári Hőszig Kft.

munkatársat keres

Feladatai

  • A Hőszig Kft. nyílászáró és árnyékolástechnika termékeihez kapcsolódó kivitelezési projektek teljes körű lebonyolítása,
  • a beérkező kivitelezési projektekhez kapcsolódóan az árajánlatok összeállítása műszaki dokumentáció illetve helyszíni felmérés alapján,
  • egyedi szerződések elkészítése, garancia vállalás feltételeinek kidolgozása,
  • beépítési munkálatok előkészítése, megtervezése, ütemezése, összehangolása, irányítása és ellenőrzése
  • számlázással és teljesítésigazolással kapcsolatos dokumentációk előkészítése,
  • kintlévőségek eredményes kezelése
  • új ügyfelek felkutatása, megnyerése,
  • versenytársak figyelemmel kísérése, piaci információk gyűjtése,
  • reklamációkezelés, ügyfél elégedettség növelése
  • értékesítési célok teljesítése

Elvárások

  • Építőipari, műszaki területen szerzett kivitelezési és értékesítési tapasztalat
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Office programcsomag magabiztos használata
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Ügyfélbarát szemlélet
  • Lojalitás, megbízhatóság
  • Önálló munkavégzés, terhelhetőség, rugalmasság

Jelentkezés módja: Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a lent megadott e-mail címre.

Helyek Baranya
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Építés / Ingatlan
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő