www.cvonline.hu

Értékesítési vezető – osztályvezető - Győr

  • A hirdetés 15 napja lejárt

Az XXX-Lutz cég Európa egyik legdinamikusabban fejlődő kiskereskedelmi vállalkozása, melynek magyarországi leányvállalata az MMXH Lakberendezési Kft. többek között Möbelix áruházakat üzemeltet.
A Möbelix megfizethető, kiváló minőségű bútorokat és lakberendezési cikkeket értékesít, kompromisszum nélkül a divat és stílus tekintetében.

Újonnan nyíló áruházunkba, Győrbe keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Értékesítési vezető – osztályvezető
Ebben a munkakörben Ön felelős a bútorosztályon dolgozó csapatért,
az osztály készletéért és forgalmáért.

Amit elvárunk:

  • Értékesítésben, kereskedelemben szerzett vezetői tapasztalat
  • Teljesítmény- és minőségorientált munkavégzés
  • Vevőközpontú gondolkodás és viselkedés
  • Kiváló kommunikációs és együttműködő készség
  • Rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Stabil nemzetközi háttér
  • Felelősséggel járó munkakör
  • Intenzív betanulási lehetőség
  • Versenyképes jövedelem + cafeteria juttatás

Előny:

  • Kereskedelmi és szakirányú tapasztalat bútorterületen
  • Német nyelvtudás
  • Lakberendezői végzettség/tapasztalat

Ha csatlakozni szeretne csapatunkhoz, küldje fényképes, szakmai önéletrajzát e-mailen a lenti e-mail címre. Az e-mail tárgyában a következő legyen feltüntetve: „GYŐR - bútorosztály értékesítési vezető”

Helyek Győr
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő