www.cvonline.hu

Értékesítési vezető – osztályvezető - Debrecen

 Az XXX-Lutz cég Európa egyik legdinamikusabban fejlődő vállalkozása, mely Magyarországon mömaX áruházakat nyit. A mömaX megfizethető, kiváló minőségű bútorokat értékesít, kompromisszum nélkül a divat és stílus területén.

Újonnan nyíló debreceni áruházunkba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
Fontos, hogy a betanulási idő alatt ( 2-3 hónap ) legyél rugalmas, mivel országszerte több áruházunk működésébe is betekintést fogsz nyerni!

Értékesítési vezető – osztályvezető

pozícióba

Ebben a munkakörben felelős vagy a bútorosztályon dolgozó csapatért, az osztály készletéért, és forgalmáért.

Amit elvárunk:

  • Értékesítésben, kereskedelemben szerzett vezetői tapasztalat
  • Teljesítmény- és minőségorientált munkavégzés
  • Vevőközpontú gondolkodás és viselkedés
  • Kiváló kommunikációs és együttműködő készség
  • Rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Intenzív betanulási lehetőség
  • Felelősséggel járó munkakör
  • Kiváló kereseti lehetőség
  • Kellemes munkahelyi légkör, fiatal dinamikus csapat

Előny:

  • Kereskedelmi és szakirányú tapasztalat bútorterületen
  • Német nyelvtudás
  • Lakberendezői végzettség/tapasztalat

Ha csatlakozni szeretnél csapatunkhoz, küldd el fényképes, szakmai önéletrajzodat az alábbi címre. Az e-mail tárgyában a következő legyen feltüntetve: „Debrecen bútorosztály - értékesítési vezető ”

Köszönjük érdeklődésedet!

Munkavégzés helye Debrecen
Kategória Értékesítés / Kereskedelem, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Debrecen