www.cvonline.hu

Értékesítési vezető – osztályvezető – Szeged

  • A hirdetés 209 napja lejárt

Az XXX-Lutz cég Európa egyik legdinamikusabban fejlődő vállalkozása, mely Magyarországon mömaX áruházakat nyit. A mömax megfizethető, kiváló minőségű bútorokat értékesít, kompromisszum nélkül a divat és stílus területén.

Fontos, hogy a betanulási idő alatt - 2-3 hónap - legyél rugalmas, mivel országszerte több áruházunk működésébe is betekintést fogsz nyerni!

Újonnan nyíló szegedi áruházunkba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Értékesítési vezető – osztályvezető

Ebben a munkakörben felelős vagy a bútorosztályon dolgozó csapatért, az osztály készletéért, és forgalmáért.

Amit elvárunk:

  • Értékesítésben, kereskedelemben szerzett vezetői tapasztalat
  • Teljesítmény- és minőségorientált munkavégzés
  • Vevőközpontú gondolkodás és viselkedés
  • Kiváló kommunikációs és együttműködő készség
  • Rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Intenzív betanulási lehetőség
  • Felelősséggel járó munkakör
  • Kiváló kereseti lehetőség
  • Kellemes munkahelyi légkör, fiatal dinamikus csapat

Előny:

  • Kereskedelmi és szakirányú tapasztalat bútorterületen
  • Német nyelvtudás
  • Lakberendezői végzettség/tapasztalat

Ha csatlakozni szeretnél csapatunkhoz, küldd el fényképes, szakmai önéletrajzodat e-mailen a lenti címre! Az e-mail tárgyában a következő legyen feltüntetve: „SZEGED - bútorosztály - értékesítési vezető ”
Köszönjük érdeklődésedet!

Helyek Szeged
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő