www.cvonline.hu

Értékesítési üzletkötő

  • Az állásajánlat lejárt.

A DKG-EAST Olaj- és Gázipari Berendezéseket Gyártó ZRt. nagykanizsai telephelyre munkatársat keres. Társaságunk mintegy 60 éves múltra tekint vissza, többek között kútfej szerelvényeket, gömbcsapokat, tolózárakat, valamint tartályokat, kolonnákat, hőcserélőket és nyomástartó berendezéseket gyártunk hazai és külföldi piacra egyaránt.

Feladatok:

  • Szükség esetén új ügyfelek felkutatása, majd kapcsolattartás
  • Az ügyfél igényeinek megfelelő ajánlatok készítése
  • Tárgyalások lebonyolítása ügyfelekkel, szerződéskötéskötés

Elvárások:

  • Műszaki végzettség és kereskedelmi ismeretek
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Kezdeményező és probléma megoldó készség,  kreativitás
  • Magabiztos fellépés, kiváló kommunikációs- és tárgyaló képesség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Utazási hajlandóság

Előny:

  • Értékesítésben szerzett gyakorlat
  • Orosz nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Felsőfokú műszaki (gépészmérnöki) végzettség

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti jogviszonnyal határozatlan idejű szerződés (3 hónap próbaidővel)
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • Szakmai képzések
  • Hosszú távú álláslehetőség
  • Szükség esetén letelepédi támogatás

Munkavégzés helye:

  • Nagykanizsa

Jelenetkezés

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, jelentkezzen önéletrajza elküldésével az alábbi e-mail címen.

Munkavégzés helye Nagykanizsa
Kategória Mérnök / Műszaki, Értékesítés / Kereskedelem, Energetika / Villamosság, Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Nagykanizsa