Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Értékesítési üzletkötő

DKG-EAST Olaj- és Gázipari Berendezéseket Gyártó ZRt.-Értékesítési üzletkötő
Hozzáadva 2012.05.22.
Hirdetés azonosító: 407017
lejárt

A DKG-EAST Olaj- és Gázipari Berendezéseket Gyártó ZRt. nagykanizsai telephelyre munkatársat keres. Társaságunk mintegy 60 éves múltra tekint vissza, többek között kútfej szerelvényeket, gömbcsapokat, tolózárakat, valamint tartályokat, kolonnákat, hőcserélőket és nyomástartó berendezéseket gyártunk hazai és külföldi piacra egyaránt.

Feladatok:

  • Szükség esetén új ügyfelek felkutatása, majd kapcsolattartás
  • Az ügyfél igényeinek megfelelő ajánlatok készítése
  • Tárgyalások lebonyolítása ügyfelekkel, szerződéskötéskötés

Elvárások:

  • Műszaki végzettség és kereskedelmi ismeretek
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Kezdeményező és probléma megoldó készség,  kreativitás
  • Magabiztos fellépés, kiváló kommunikációs- és tárgyaló képesség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Utazási hajlandóság

Előny:

  • Értékesítésben szerzett gyakorlat
  • Orosz nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Felsőfokú műszaki (gépészmérnöki) végzettség

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti jogviszonnyal határozatlan idejű szerződés (3 hónap próbaidővel)
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • Szakmai képzések
  • Hosszú távú álláslehetőség
  • Szükség esetén letelepédi támogatás

Munkavégzés helye:

  • Nagykanizsa

Jelenetkezés

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, jelentkezzen önéletrajza elküldésével az alábbi e-mail címen.

Nagykanizsa
Kategória
Műszaki / Mérnök, Kereskedelem / Értékesítés, Energetika / Villamosság, Termelés / Gyártás
Minimális tapasztalat
3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség
Főiskolai végzettség
Vezetői engedély
Szükséges
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Nagykanizsa

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése