www.cvonline.hu

Értékesítési ügyintéző

  • A hirdetés 908 napja lejárt

A Balmazújváros és Vidéke Takarékszövetkezet következő területre keres munkatársat:

Főbb feladatok:

  • Az ügyfélkör teljeskörű kiszolgálása, különös tekintettel a megtakarítási és befektetési termékekre,
  • Aktív keresztértékesítés, a számlaaktivitás fokozása,
  • Aktív ügyfél-kapcsolat ápolás, ügyfélelégedettség fokozása,

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség,
  • Pénz és tőkepiaci tapasztalat, értékpapír jogi és piaci ismeretek
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek,
  • Önállóság, megbízhatóság, precizitás, jó kommunikációs készség

Előny:

  • Pénzintézeti szakmai gyakorlat,
  • Értékpapír jogi vizsga,
  • Értékpapír értékesítői tapasztalat,
  • Valutapénztárosi bizonyítvány,
  • Informatikai jellegű képesítés, képzettség
  • B kategóriás jogosítvány

Pályázatok leadási határideje: 2014.12.05.
Pályázatok benyújtásának helye: Takarékszövetkezet központja
E-mailben a megadott címre.

  • a pályázatban kérjük megjelölni a minimum bér/jövedelem igényt
  • a munkakör 2014.12.15.-től tölthető be
Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő