www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTÉSI ÜGYINTÉZŐ

  • A hirdetés 1099 napja lejárt

Az Elastic Kft. Link megjelenítése 1991-ben indult, csomagolóanyag gyártással és nagykereskedelemmel foglalkozunk. Saját termékeink polietilénből készülő zsákok, táskák, tasakok, zsugorfóliák, de emellett több cég területi képviseletét is ellátjuk, összesen 1500 féle terméket kínálunk vevőink részére.

Kínált pozíció:

Az új értékesítési ügyintéző elsődleges feladata a meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás és új partnerek felkutatása. Eredményes működése esetén előreléphet kereskedelmi vezetői pozícióba, ahol már a teljes logisztika, beszerzés, marketing irányítása is az ő feladata lesz.

Az ideális jelölt ipari értékesítési tapasztalattal rendelkezik, vagyis ipari végfelhasználóknak, szakembereknek értékesített. Követelmény a kereskedelmi területen szerzett gyakorlat, előny a csomagolástechnikai tapasztalat.

Feladatok

  • A cég termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése
  • Árajánlatok készítése, megrendelések továbbítása, illetve nyomon követése
  • A cég értékesítésének és piacrészesedésének folyamatos növelése
  • Értékesítési folyamatot támogató adminisztrációs, nyilvántartási feladatok ellátása
  • A meglévő partnerekkel a személyes kapcsolattartás, intenzíven támogatja a nagy értékesítési projekteket
  • Új kiemelt partnereket keres és nyer meg a cég számára

Elvárások

  • Minimum középfokú kereskedelmi végzettség, vagy kereskedelmi, műszaki diploma
  • Mikro vagy kisvállalatnál eltöltött legalább 3 év értékesítési tapasztalat
  • Bizonyíthatóan eredményes szakmai múlt
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás
  • Csomagolástechnikai termékek, szolgáltatások értékesítésében szerzett tapasztalat, aktív kapcsolatrendszer a gyártó, termelő cégek területén előnyt jelent
  • Irodai alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Ügyfélközpontú személyiség
  • Eredmény orientáltság, lelkesedés, dinamizmus
  • Kimagasló problémamegoldó készség
  • Kiváló kommunikációs készség, pozitív szemléletmód

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem, (alapbér + teljesítmény arányos jutalék)
  • Előrelépési lehetőség magasabb pozícióba
  • Megbízható, tőkeerős vállalati háttér

Munkavégzés helye Zalaegerszeg

Munkaidő főállás

Munkába állás kezdete azonnal

Amennyiben alkalmasnak érzi magát a munkakör magas szintű ellátására, várjuk jelentkezését, magyar nyelvű szakmai önéletrajzát és angol nyelvű motivációs levelét a megpályázott munkakör feltüntetésével a következő e-mail címre.

Helyek Zala
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol