www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTÉSI ÜGYINTÉZŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.09.24.
Hirdetés azonosító: 780081

Link megjelenítéseimages/editor/1286498383.jpg" border="0" width="200" />

Legyen Ön az a kiemelt fontosságú munkatárs, akit a térhatároló és biztonsági rendszerek kereskedelmében piacvezető szerepet betöltő, dinamikusan fejlődő vállalathoz keresünk Budapest XVII. kerületi munkahelyre, az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Kapuk és kerítéselemek kereskedelmének koordinálása
  • Vevői kapcsolatok gondozása
  • Árajánlatok kidolgozása
  • Az értékesítési folyamat precíz adminisztrációja
  • Kivitelezési munkák szervezése, ellenőrzése
  • Külföldi partnerekkel való hatékony együttműködés

ELVÁRÁSOK

  • Legalább középfokú kereskedelmi és/vagy műszaki végzettség
  • Néhány éves kereskedelmi tapasztalat
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • Önálló, lelkiismeretes és megbízható munkavégzés
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret

ELŐNYT JELENT

  • SAP ismeret és gyakorlat

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Kiemelt alapjövedelem és teljesítményhez kapcsolt bónuszrendszer
  • Változatos munkakör, hosszú távú munkalehetőség
  • Laptop, mobiltelefon
  • Széles körű cafeteria

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest XVII. kerület

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: ÉRTÉKESÍTÉSI ÜGYINTÉZŐ, Budapest XVII. kerület

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kővágó Attila
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-70-615-3517
Web: Link megjelenítése