www.cvonline.hu

értékesítési ügyintéző

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 745601

Partnerünk jelenleg több mint 220 országban jelen van, így a Világ legnemzetközibb vállalataként nyújt teljes körű logisztikai megoldásokat ügyfelei részére. Magyarországi központjukba keresünk új kollégát, így most Neked is lehetőséged van csatlakozni egy több mint 285.000 munkatársból álló profi csapathoz

Feladatok:
  • aktív részvétel az értékesítési kampányokban,
  • sales munkatársak munkájának támogatása,
  • árajánlatok és tenderek nyomon követése telefonon, e-mailen,
  • folyamatos kapcsolattartás a cég új ügyfeleivel, partnereivel,
  • forgalmi adatok és azok változásainak nyomon követése,
  • partnerekkel kapcsolatos teljes körű ügyintézés,
  • napi szintű riportok és statisztikák készítése.
Elvárások:
  • középfokú / felsőfokú logisztikai végzettség,
  • sales területen szerzett tapasztalt,
  • szállítmányozásban/logisztikában szerzett tapasztalat,
  • magabiztos Excel ismeret,
  • tárgyalóképes angol nyelvismeret,
  • kiemelkedő kommunikációs képességek,
  • proaktív, motivált személyiség,
  • ügyfél orientáltság,
  • határozott fellépés.
Amit kínálunk:
  • multinacionális közeg,
  • fejlődési lehetőségek,
  • stabil hátterű vállalat.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Budapest, Ferihegy I. terminál, D porta
  • Munkaidő: H-P, napi 8 órában
Kapcsolat:
Fényképpel ellátott, bérigényt tartalmazó angol és magyar nyelvű önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése email címen keresztül az