www.cvonline.hu

Értékesítési ügyintéző

  • A hirdetés 516 napja lejárt

A Fliegl Abda Gépgyártó Kft. felvételt hirdet az alábbi pozícióra:

Főbb feladatok, munkák:

  • Az üzletkötő kolléga munkájának támogatása, a döntésekhez szükséges információk összegyűjtése, rendszerezése
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése, dokumentumok kezelése
  • A szervezet működésével kapcsolatos levelezés és egyéb ügyintézés;
  • Készletellenőrzés, gyártáskövetés, adatok rögzítése;
  • Folyamatos kapcsolattartás a gyártással
  • Kisebb projektek lebonyolítása
  • Értekezleten való részvétel

Elvárások:

  • Minimum középfokú német nyelvtudás elengedhetetlen a pozíció betöltéséhez!
  • Microsoft Office ismerete;
  • Önállóság, kitartás, felelősség, stressz tűrés

Előnyt jelent:

  • Műszaki tapasztalat;
  • Angol nyelv ismerete.

Munkaidő: teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Győr – Moson- Sopron megye, Abda

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, úgy fényképes szakmai önéletrajzát német és magyar nyelven, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk!

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Gyártás / Termelés
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német