www.cvonline.hu

Értékesítési ügyintéző, logisztikai területre

  • A hirdetés 1429 napja lejárt
Multinacionális Partnerünk megbízásából, azonnali kezdéssel munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Aktív részvétel az értékesítési kampányokban,
  • sales munkatársak munkájának támogatása,
  • árajánlatok és tenderek nyomon követése telefonon, e-mailen,
  • folyamatos kapcsolattartás a cég új ügyfeleivel, partnereivel,
  • forgalmi adatok és azok változásainak nyomon követése,
  • partnerekkel kapcsolatos teljes körű ügyintézés,
  • napi szintű riportok és statisztikák készítése,
  • esetleges reklamációk azonnali kezelése.
Elvárások:
  • Középfokú / felsőfokú logisztikai végzettség,
  • sales területen/szállítmányozásban/logisztikában szerzett tapasztalat,
  • magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvismeret,
  • magabiztos MS Office használat (főként Excel),
  • kiemelkedő kommunikációs képességek,
  • proaktív, motivált személyiség,
  • ügyfél orientáltság,
  • határozott fellépés.
Amit kínálunk:
  • Multinacionális közeg,
  • fejlődési lehetőség,
  • stabil hátterű vállalat.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: H-P, napi 8 órában
Kapcsolat:
Jelentkezni fényképpel ellátott, bérigényt tartalmazó angol és magyar nyelvű önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése email címen keresztül a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével. Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőkkel tudjuk felvenni a kapcsolatot. Referencia szám: DFT 001