www.cvonline.hu

Értékesítési ügyintéző - Budaörs

  • A hirdetés 1162 napja lejárt

Feladatkör:
Értékesítés folyamatok támogatása, valamint az ezzel járó adminisztráció elvégzése. Napi szintű vevői kapcsolattartás. Számlák, rendelések nyomon követése, rögzítése. Ajánlatok készítése. Komplett cég-adminisztráció kézben tartása. Bankolással kapcsolatos teendők elvégzése.

Végzettség:
Felsőfokú.

Szakmai tapasztalat:
Hasonló munkakörben szerzett releváns szakmai tapasztalat.

Informatika:
felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Tárgyalási szintű angol nyelvtudás. Felhasználói szintű MS Office ismeretek. Műszaki affinitás. Precíz, pontos munkavégzés, ügyfélközpontúság, kiváló kommunikációs készség, önállóság.

Logisztika/Értékesítés területre

Megjegyzés:
Nemzetközi háttérrel rendelkező, ipari termelőeszközök értékesítésével, rendszerbe integrálásával, valamint szervizelésével foglalkozó cég.