www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTÉSI ÜGYINTÉZŐ (6549)

  • A hirdetés 924 napja lejárt

A Pannon-Work Zrt. humánerőforrás szolgáltató cég, multinacionális megbízópartnere számára munkatársat keres - pécsi munkavégzéssel - az alábbi munkakörbe:
Értékesítési ügyintéző

Elvárások:
•Középfokú végzettség
•Angol v. német nyelvtudás
•Kiváló kommunikációs készség
•Önálló, proaktív munkavégzés
•Ms Office felhasználói szintű ismerete

Előny:
•Egyéb nyelvtudás
•Hasonló területen szerzett tapasztalat

Megbízónk profilja:
•Multinacionális fém és műanyag kereskedelmi cég

Feladatok:
•Meglévő üzleti kapcsolatok ápolása, a cég szolgáltatásainak értékesítése
•Piacfigyelés
•Ajánlatok, szerződések elkészítése és nyilvántartása
•A forgalom és a rendelések gyakoriságának, a rendelések összetételének folyamatos figyelemmel kísérése
•Értékesítési folyamatok adminisztrációja az SAP rendszerben

Munkavégzés helye:
•Baranya megye, Pécs

•Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mailcímre. A levél tárgyában kérjük, tüntesse fel: "ÉRTÉKESÍTÉSI ÜGYINTÉZŐ".