www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 988905
lejárt
Tech People FEJLÉC

Multinacionális nagyvállalat, értékesítési hálózata támogatásához az alábbi pozícióra keres munkatársat:

ÉRTÉKESÍTÉSI TRÉNER

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:
  • Felettesével közösen meghatározott és kompetenciájához tartozó
  • Témakörökben oktatások tartása
  • Kiválasztott témakörök kidolgozása, oktatási anyagok, segédletek elkészítése, fejlesztése
  • Külföldi leányvállalatokkal való együttműködés, helyi képzések megtartása
  • Munkahelyi vezetőkkel együtt az oktatások ütemezése, rendkívüli helyzetben azok rugalmas módosítása
  • Lezárult oktatások végén az anyag számonkérése - írásbeli- és/vagy szóbeli vizsgával
  • Oktatáshoz kapcsolódó adminisztratív teendők ellátása
  • Kapcsolattartás a többi társosztállyal
  • Szakterülethez tartozó dokumentumok naprakészen tartása
  • Vállalati projektekben való részvéte
AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 1-3 év releváns tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás, amely az értékesítési technikába átültethető
  • MS Office és prezentációs technikák ismerete
  • Jó előadói és kommunikációs készség
  • Kreativitás, közvetlenség
  • Értékesítési tapasztalat előny
AMIT KÍNÁLUNK:
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka
  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
  • Stabil multinacionális háttér, gazdaságilag biztos jövőkép
  • Rugalmas munkaidő
  • Fiatalos, modern és innovatív nemzetközi munkakörnyezet
  • Karrier lehetőség a külföldi piacokon
ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • HR, Munkaügy
  • Képzés, Fejlesztés
  • Teljes munkaidő
MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Budapest, IX. kerület
Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk fényképes önéletrajzát a fizetési igény és a kezdési időpont megjelölésével!

Tech People LÁBLÉC