www.cvonline.hu

Értékesítési tanácsadó

  • A hirdetés 357 napja lejárt

B03ÉTG

Partnercégünk egy magyar tulajdonú, nemzetközi partnerkapcsolatokkal rendelkező vállalkozás. Európai nagyvállalati ügyfeleik számára elsődlegesen egyedi szoftverfejlesztés és professzionális tesztelés területén kínálnak megoldásokat.

Feladatok:

  • Az új partnerek megtalálása, az üzleti igények felmérése és azokra megoldási javaslatok kidolgozása, technológiai tanácsadás és az ügyfelek teljes körű kiszolgálása az alkalmazott technológiák szempontjából
  • Vevőkörénél az értékesítés folyamatos növelése a vállalati terveknek megfelelően, látogatások céltudatos megtervezése és előkészítése, az előzetesen elkészített vevőlátogatási tervek betartása
  • Partnerei: multinacionális nagyvállalatok, állami szegmens, nemzetközi intézmények
  • Értékesítendő szolgáltatások, termékek: egyedi alkalmazás fejlesztés, professzionális szoftvertesztelés, portálépítés, erőforrás kihelyezés
  • Konferenciákon, szakmai rendezvényeken való részvétel, prezentációk tartása magyar és angol nyelven

Elvárások:

  • 1-3 éves értékesítési tapasztalat
  • IT ipar világpiaci szereplőinek és megoldásainak ismerete
  • Rálátás a Microsoft technológiákra (Windows, Office, .NET (WPF, WCF, WWF), MS SQL, Sharepoint, Silverlight, Offie365, Azure
  • Szoftveripar általános ismerete
  • Webes technológiák és az azok közötti különbségek ismerete (ASP.NET, PHP, Java, Flash, HTML)
  • Üzleti intelligencia megoldások és eszközök ismerete
  • Erős angol nyelvismeret

Előnyök:

  • Szoftverfejlesztési tapasztalat
  • Microsoft minősítés és vizsgák

Ideális jelölt vagy, ha:

  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készséggel rendelkezel
  • proaktív vagy
  • kiváló tárgyalóképességgel rendelkezel
  • rendelkezel saját ügyfélkörrel / üzleti kapcsolatrendszerrel
  • önállóan végzed a munkád
  • nem vagy híjján a kreativitásnak
  • kiváló a prezentációs készséged
  • megérted a komplex üzleti igényeket és vannak megoldási javaslataid
  • van üzleti érzéked
  • eredményorientált személyiség vagy
  • magabiztos és határozott a fellépésed
  • nyitott vagy az új ismeretekre és a tanulásra.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi  e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol