www.cvonline.hu

Értékesítési tanácsadó

  • A hirdetés 781 napja lejárt

Felnőttoktatás területén több mint 10 éve működő, azóta dinamikusan fejlődő cég munkatársakat keres.

munkakörbe Pécs, Debrecen, Miskolc és Nyíregyháza környékén.

Amit várunk:

  • kiváló kommunikációs készség, jó kapcsolatteremtő képesség,
  • értékesítés területén szerzett több éves tapasztalat,
  • dinamizmus, kiváló tanulási, önfejlesztési készség és képesség,
  • ügyfélközpontú gondolkodásmód, empátia,
  • B kategóriás jogosítvány, mobilitás, saját autó,
  • számlaképesség.

Előny (de nem feltétel):

  • felsőfokú végzettség,
  • meglévő kiterjedt kapcsolatrendszer
  • Európai Uniós pályázati rendszer ismerete.

Feladatok:

  • kapcsolattartás jelenlegi ügyfeleinkkel,
  • új ügyfelek felkeresése, új kapcsolatok kiépítése,
  • szerződések előkészítése, dokumentálása.

Amit nyújtunk:

  • egymást segítő csapat,
  • folyamatos személyes fejlődési lehetőség,
  • havi legalább egyszeri alkalommal továbbképzések Budapesten,
  • részvételi lehetőség saját tréningeken,
  • magas, teljesítményarányos bérezés.

Bővebb információ cégünkről és szolgáltatásainkról: Link megjelenítése

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal  és motivációs levéllel tudjuk elfogadni az alábbi e-mail címen.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Hajdú-Bihar
Baranya
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő