www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTÉSI TANÁCSADÓ

  • A hirdetés 283 napja lejárt

Lételemed az értékesítés és a kapcsolatépítés? Szeretsz tárgyalni és meggyőzni másokat? Mindig is érdekeltek az innovatív informatikai megoldások, s szívesen megismertetnéd ügyfeleinket is a legmodernebb technológiai újdonságokkal?

A Konica Minolta Magyarország Kft. Magyarországon egyik vezető irodatechnikai szolgáltatóként, a legmodernebb irodai és nyomdagépeinkkel, s ezekhez kapcsolódó IT megoldásainkkal elkötelezetten támogatjuk ügyfeleink mindennapi munkáját.

Országos direkt értékesítő csapatunk bővítésére elhivatott

kollégát keresünk egy szakmai kihívásokban bővelkedő pozícióba Somogy, Zala és Veszprém megyébe

Feladatok:

  • az új potenciális vevők felkutatása, kapcsolatfelvétel
  • tárgyalások előkészítése, lebonyolítása
  • a cég koncepciójának, termékeinek és szolgáltatásainak bemutatása értékesítése az új és meglévő ügyfelek számára
  • növekedési lehetőségek feltárása a saját területen, akciótervek kidolgozása, stratégiai szemléletű gondolkodásmód alkalmazása
  • a cég koncepciójára épülő szakmai bemutatók szervezése a potenciális vevőkörnek, rendezvényeken való részvétel
  • összefüggő tevékenység dokumentálása, meeting memo, CRM, pipeline adatbázis

Te vagy az ideális jelölt, amennyiben:

  • minimum középfokú végzettséggel rendelkezel (informatikai/műszaki végzettség előny)
  • értékesítési vénával rendelkezel és konzultatív értékesítési szemlélet jellemző Rád
  • kiválóan kommunikálsz és könnyen teremtesz kapcsolatokat
  • szeretsz csapatban dolgozni, önálló, precíz munkavégzés jellemző Rád
  • eredményorientált, dinamikus személyiség vagy, aki proaktívan és kreatív módon keresi az új lehetőségeket
  • kihívásnak tekinted a megoldandó problémákat, s nyitott vagy új megoldások kidolgozására
  • jól boldogulsz az MS Office alkalmazások világában (Word, Excel, Power Point, Outlook)
  • műszaki, informatikai affinitású vagy, érdekelnek az új technológiák
  • rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal

Előnyt jelent:

  • egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • értékesítésben szerzett tapasztalat
  • IT-értékesítésben szerzett tapasztalat
  • meglévő kapcsolatrendszer
  • angol nyelvtudás

Miért válaszd a Konica Minoltát?

  • Mert termékek mellett komplex, innovatív szolgáltatásokat értékesíthetsz
  • Professzionális, támogató és jó hangulatú értékesítési csapat tagja lehetsz
  • Mert egy sikeres és dinamikus vállalat nemzetközi hátterét kínáljuk munkakörnyezetként
  • Mert értékeljük ötleteidet, javaslataidat és elismerjük munkatársaink teljesítményét és lojalitását

Amit kínálunk:

  • folyamatos szakmai továbbképzések
  • pörgős, vidám, lendületes csapat
  • szakmai kihívások, személyes fejlődési lehetőség
  • munkavégzéshez szükséges korszerű eszközök
  • versenyképes alapfizetés és kiemelkedő bónusz rendszer

Munkavégzés helye: Somogy, Zala és Veszprém megye

Amennyiben vonzónak találod a pozíciónkat és szívesen dolgoznál velünk, kérlek küldd el önéletrajzod és motivációs leveled a lenti email címre.

Te merre és hogyan képzeled el hosszú távú jövődet nálunk? Nézz körbe: Link megjelenítése

Várjuk jelentkezésed!

Helyek Somogy
Veszprém
Zala
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő