www.cvonline.hu

Értékesítési tanácsadó

  • A hirdetés 290 napja lejárt

Lakástextil nagykereskedelemmel foglalkozó vállalkozásunk csapatába keresünk lendületes,
jó kapcsolatteremtő

értékesítési tanácsadó

munkatársat országos hatáskörrel.

Feladatok

  • meglévő partnerek rendszeres, célirányos látogatása, a fennálló kereskedelmi kapcsolatok ápolása, fejlesztése
  • partnerkör bővítése, kapcsolattartás viszonteladóinkkal (kereskedők, tervezők (belsőépítész, lakberendező), építőipari kivitelező és beruházó cégek)
  • megállapodások kidolgozása és megkötése, ajánlatok és pályázatok készítése
  • termékismertetés, szakmai tanácsadás, előadások, prezentációk tartása és szervezése
  • akciók, értékesítési stratégiák kidolgozása és lebonyolítása
  • a cég értékesítésének és piaci részesedésének folyamatos növelése
  • piaci információk gyűjtése, az adott terület alapos ismerete

Elvárások

A pozícióra ideális jelölt rendelkezik:

  • középfokú kereskedelmi, közgazdasági végzettséggel
  • 3-5 éves értékesítői tapasztalattal és B kategóriás jogosítvánnyal
  • kiemelkedő kapcsolatteremtő és kommunikációs képességgel
  • nyitott, közvetlen és dinamikus személyiséggel
  • határozott, magabiztos, de udvarias fellépéssel
  • rugalmas, logikus, gyors és vevőorientált gondolkodással, jó probléma megoldó képességgel
  • erős középfokú német vagy angol nyelvtudással
  • felhasználói szintű számítógépes ismerettel

Előny

  • szőnyeg(padló), lakástextil, tapéta piac ismerete, aktuális kapcsolatrendszer

Egyéb

Amit kínálunk:

  • azonnali munkába állás lehetősége
  • szakmai kihívások és változatos feladatok, színvonalas munkakörülmények
  • versenyképes alapjövedelem és betanulást/próbaidőt követően jutalék
  • cégautó és mobil munkaeszközök (laptop és mobiltelefon)
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség

A fényképpel és jövedelemigénnyel ellátott szakmai önéletrajzát és motivációs levelét 2016. június 12-ig várjuk a az alábbi e-mail címre. Cégünk kizárólag az álláshirdetés feltételeinek megfelelő, személyes beszélgetésre behívásra kerülő jelentkezőket értesíti.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő