www.cvonline.hu

Értékesítési tanácsadó Nyugat-Magyarországra

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.05.29.
Jelentkezési határidő: 2014.08.02.
Hirdetés azonosító: 830800

Multinacionális partnerünk számára keresünk angolul és/vagy németül folyékonyan beszélő, műszaki érdeklődésű értékesítési tanácsadót.

Feladatok:

- A cég üzletpolitikájának és értékesítési stratégiájának képviselete Nyugat-Magyarországon
- Új ügyfelek felkutatása,majd kapcsolat felvétele az új ügyfelekkel
- Meglévő partneri kapcsolatok ápolása, ügyfelek látogatása
- A cég értékesítésének és piacrészesedésének folyamatos növelése
- Piaci információk gyűjtése, az adott terület alapos ismerete

Elvárások:

- folyékony német és/vagy angol nyelvtudás
- felsőfokú logisztikai vagy műszaki végzettség
- pályakezdők és tapasztalattal rendelkező pályázók jelentkezését is várjuk
- informatikai ismeretek: Ms Office
- SAP előny

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem és juttatás
- Biztos hátter egy dinamikus cégnél
- Karrierlehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a