www.cvonline.hu

Értékesítési tanácsadó Kelet-Magyarországra

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.23.
Jelentkezési határidő: 2014.04.03.
Hirdetés azonosító: 760940

Multinacionális partnerünk számára keresünk angolul és/vagy németül folyékonyan beszélő, műszaki érdeklődésű értékesítési tanácsadót.

Feladatok:

- A cég üzletpolitikájának és értékesítési stratégiájának képviselete Kelet-Magyarországon
- Új ügyfelek felkutatása,majd kapcsolat felvétele az új ügyfelekkel
- Meglévő partneri kapcsolatok ápolása, ügyfelek látogatása
- A cég értékesítésének és piacrészesedésének folyamatos növelése
- Piaci információk gyűjtése, az adott terület alapos ismerete

Elvárások:

- folyékony német és/vagy angol nyelvtudásű
- felsőfokú logisztikai vagy műszaki végzettség<6b>
- pályakezdők és tapasztalattal rendelkező pályázók jelentkezését is várjuk
- informatikai ismeretek: Ms Office
- SAP előny

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem és juttatás
- Biztos hátter egy dinamikus cégnél
- Karrierlehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a