www.cvonline.hu

Értékesítési-támogatási ügyintéző

  • A hirdetés 4 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Prémium Üzletága

ÉRTÉKESÍTÉS-TÁMOGATÁSI ÜGYINTÉZŐ

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: 1097 Budapest, Könyves Kálmán krt. 12-14.

Leendő munkatársunk feladatai

  • Értékesítési hálózat ügyviteli folyamatainak, működésének támogatása, a beérkező igények kezelése.
  • Biztosítási szerződések kapcsán felmerülő hálózati kérdések megválaszolása, beérkező ügyféligények továbbítása az érintett szakterület részére.
  • Feladatai vonatkozásában szükséges nyilvántartások vezetése.
  • Szerződések, számlák nyilvántartása, számlautalványozás előkészítése, szükség esetén egyeztetés az érintett szakterületekkel (adó, jog, pénzügy).
  • Üzleti bankkártya elszámolás.
  • Szabadság- és jelenlétkezelő rendszer koordinátori feladatok ellátása.
  • Munkaügyi kiegészítő adminisztrációs feladatok ellátása (pl. étkezési jegyek kiosztása, beutazási költségtérítések összeállítása, stb.).
  • Tárgyi eszköz nyilvántartása kapcsán felmerülő feladatok ellátása.

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség,
  • Magabiztos MS Office ismeretek (excel, word),
  • Önállóság,
  • Proaktív hozzáállás.

Küldd el jelentkezésed, ha úgy gondolod, hogy

  • Nyitott vagy új feladatok elsajátítására,
  • Érzel magadban késztetést, hogy körültekintően végezd a munkád, megoldást keresel a felmerülő kérdésekre, rugalmasan, és jól kezeled a problémákat,
  • Precizitás és munkáddal szembeni igényesség, felelősségtudat jellemez,
  • Kiváló a szóbeli és írásbeli kommunikációs készséged

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését 2017. november 20-ig várjuk a Jelentkezés gombra kattintva!

Helyek IX. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Ügyintéző
Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki asszisztens
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű