www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTÉSI SZERVEZŐ

  • A hirdetés 1055 napja lejárt

Az ING Heves megyei Igazgatósága bővíteni kívánja pénzügyi- és biztosítási területen jártas szervezői létszámát, ezért

ÉRTÉKESÍTÉSI SZERVEZŐT

keresünk!

Elvárások:

  • Érettségi,főiskolai diploma, vagy biztosításközvetítői OKJ végzettség;
  • Motiváló, dinamikus személyiség;
  • Önálló stratégia kialakítására, végrehajtására való képesség;
  • Irányításra, szervezésre való alkalmasság;
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség;
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret;
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Feladatok:

  • részvétel az üzletkötői csoport felépítésében, működtetésében;
  • személyes közreműködés az üzletkötők képzésében;
  • az állományvédelem szervezése;
  • az értékesítés menedzselése;
  • workshopok megtartása.

Amit kínálunk:

  • hivatásindító támogatás + teljesítményarányos juttatás;
  • magas szintű, folyamatos képzések és gyakorlati tréningek;
  • stabil, hosszú távú tevékenység, biztos egzisztencia;
  • külföldi tanulmányutak;
  • piacvezető életbiztosító, kellemes igazgatósági légkör, sikeres csapat;

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését és megfelel a kiírási feltételeknek, küldje el fényképes Önéletrajzát az alábbi címre.

Helyek Heves
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő