www.cvonline.hu

Értékesítési szaktanácsadó

  • A hirdetés 988 napja lejárt
Professzionális szerelés- és rögzítéstechnikai cikkeket forgalmazó, stabil hátterű nemzetközi konszern leányvállalata részére keresünk Értékesítési szaktanácsadó munkatársakat Fejér megye, Vas megye és Budapest területére.

Munkavégzés helye: Fejér megye

Feladat:
  • Szerelés- és rögzítéstechnikai termékek értékesítése ipari végfelhasználók részére a megjelölt értékesítési területeken;
  • Új vevők felkutatása;
  • Árajánlatok, megrendelések kidolgozása, nyomon követése;
  • Meglévő partnerekkel való rendszeres kapcsolattartás;
  • A vevői igények felmérése, termékinformációk átadása, szaktanácsadás.

Képzettség típusa:

Szükséges végzettség: Középfokú műszaki végzettség vagy műszaki területen szerzett munkatapasztalat.

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség vagy műszaki területen szerzett munkatapasztalat;
  • Műszaki termékek értékesítésében szerzett tapasztalat;
  • Határozott magabiztos fellépés, kiváló kapcsolatteremtő készség;
  • Megbízható, kitartó, terhelhető;
  • B kategóriás jogosítvány.

Egyéb:

  • Elsősorban a megadott értékesítési területen lakók jelentkezését várjuk.

Nyelvismeret: -, - szint

Jelentkezés: Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a pozíció megjelölésével! (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: Re01ész

Egyéb hasonló állások Önnek
Ipari mérnök - Veszprém (Referenciaszám: KJ-2189)

Man at Work Kft.

Feladatok: A meglévő gyártósorok átalakítása és...
Veszprém, Veszprém

Gyakornok - Motorgyártás - V6 Motorszerelde - Gyártási folyamatok

AUDI HUNGARIA Zrt.

A szakterületen lévő gyakornok megismerkedhet a...
Győr

.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...