www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTÉSI SZAKTANÁCSADÓ

  • A hirdetés 986 napja lejárt

A Reca Kft. egy professzionális szerelés- és rögzítéstechnikai cikkeket forgalmazó, stabil hátterű nemzetközi konszern leányvállalata,

amely már 20 éve folyamatosan jelen van a magyar piacon.

A reca márkanév hazai és nemzetközi szinten is egyet jelent a legmagasabb termékminőséggel és szolgáltatásokkal.

Értékesítői csapatunk bővítéséhez keresünk

munkatársakat

Baranya megye (2 fő)

Békés megye északi része (1 fő)

Budapest (1 fő)

Eger-Füzesabony (1 fő)

Fejér megye (2 fő)

Miskolc-Kazincbarcika (1 fő)

Vas megye (1fő)

értékesítési területekre

Feladatok:

  • Szerelés- és rögzítéstechnikai termékek értékesítése ipari végfelhasználók részére a megjelölt értékesítési területeken
  • Új vevők felkutatása
  • Árajánlatok, megrendelések kidolgozása, nyomon követése
  • Meglévő partnereinkkel való rendszeres kapcsolattartás
  • A vevői igények felmérése, termékinformációk átadása, szaktanácsadás

Ideális pályázónk:

  • Középfokú műszaki végzettséggel rendelkezik vagy műszaki területen szerzett munkatapasztalatot
  • Eladással szeretne foglalkozni és/vagy már tapasztalt műszaki termékek értékesítésében
  • Határozott magabiztos fellépésű, kiváló kapcsolatteremtő készséggel rendelkezik
  • Megbízható, felelősségteljes
  • Kitartó, nagy munkabírással rendelkezik
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik

Ajánlatunk:

  • Stabil, nemzetközi háttér
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Versenyképes fizetés (alapfizetés + jutalék), béren kívüli juttatások (Cafeteria)
  • Cégautó, mobil telefon
  • Folyamatos, átfogó szakmai képzések, szakmai fejlődési lehetőséggel

Munkavégzés helye:

Regionális

Munkakezdés tervezett időpontja: 2014. október vége/november eleje

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy küldje el részünkre fényképes pályázati anyagát a megpályázni kívánt értékesítési terület megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Honlapunkon további információkat talál cégünkről és aktuális álláslehetőségeinkről!

Link megjelenítése

Helyek Vas
Borsod-Abaúj-Zemplén
Fejér
Heves
Pest
Budapest
Békés
Baranya
Kategória Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő