www.cvonline.hu

Értékesítési Szaktanácsadó /KAM/

  • A hirdetés 673 napja lejárt

A Würth Szereléstechnika Kft. Industrie üzletágába

Értékesítési szaktanácsadó /KAM/

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Termelő szektor vállalatainak célirányos felkutatása, látogatása
  • A vevőkör folyamatos bővítése, piaci információk gyűjtése
  • Kötőelem-szükségletek felmérése, meghatározott termékkör értékesítése
  • Logisztikai megoldások, tevékenységhez illeszkedő szolgáltatások értékesítése
  • Árajánlatok elkészítése, prezentációja

Amit kínálunk:

  • Stabil munkáltatói háttér
  • Cégautó, mobiltelefon
  • Betanítási időszak alatt fix fizetés, majd alap + teljesítményarányos juttatás
  • Szakmai fejlődés, karrierlehetőség

Elvárások:

  • Többéves direktértékesítési tapasztalat
  • Műszaki végzettség
  • Eredményorientáltság, vevőközpontúság
  • Kiváló kapcsolatteremtő képesség
  • Önálló, kitartó, dinamikus személyiség
  • Angol vagy német nyelv minimum középszintű ismerete
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély

Munkavégzés helye:

  • Észak-Kelet Magyarország

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, bérigénnyel ellátottfényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.
Würth Szereléstechnika Kft. – Horváth Gábor - HR Vezető

Helyek Hajdú-Bihar
Nógrád
Borsod-Abaúj-Zemplén
Heves
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő