www.cvonline.hu

Értékesítési szakértő

  • A hirdetés 575 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • Retail termékek értékesítésének támogatása, értékesítés támogató eszközrendszer kialakítása
  • Értékesítési kampányok és akciótervek módszertanának kialakítása, kampányok szervezése és lebonyolítása
  • Ügyfélszegmensek kezelése
  • Piacfigyelés, versenytársak rendszeres elemzése, javaslattétel az új értékesítési folyamatokra és folyamatmódosításokra vonatkozóan
  • Az értékesítési területet érintő fejlesztésekben és projektekben való aktív részvétel
  • Kapcsolattartás a többi szakterülettel

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Strukturált gondolkodásmód, elemző képesség
  • Magas szintű önálló, proaktív és üzleti szemléletű munkavégzés, sikerorientált hozzáállás és problémamegoldó képesség
  • Jó írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség, együttműködő készség, rugalmasság
  • Pontosság, megbízhatóság, minőségi teljesítés képessége
  • A Microsoft Office Excel, PowerPoint alkalmazás magas szintű ismerete és gyakorlati alkalmazásában való jártasság
  • Innovatív gondolkodás
  • Nyitottság a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására
  • Fogyasztási – illetve ingatlanhitel és lakástakarék értékesítés területén szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • változatos feladatok
  • folyamatos fejlődési lehetőség

Előny:

  • minimum középfokú angol nyelvtudás

Jelentkezési határidő: 2015. augusztus 27.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson ide!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő