www.cvonline.hu

Értékesítési szakértő

  • A hirdetés 507 napja lejárt

Az OTP Bank pályázatot hirdet

munkakör betöltésére

Fő feladatok:

  • A bank POS értékesítési csoportjához tartozó értékesítést támogató feladatok kezelése

       - Szerződések és szerződésmódosítások jogszabályoknak, irányelveknek és banki
         döntéseknek megfelelő készítése, igény szerinti új szerződésformák kidolgozása,
         kapcsolódó döntéshozói előterjesztések készítése.

- Szerződések nyilvántartása, karbantartása.
       - Kapcsolattartás a Jogi Igazgatósággal, termék-és egyéb szakmai területekkel és a régiókkal.

  • Fióki megrendelések kezelése, ajánlat adás és annak után követése
  • Meglevő partnerek új üzletei igényeinek kezelése
  • Szerződések karbantartása, üzletkötést segítő nyomtatványok készítése
  • Eseti riportok készítése
  • A POS értékesítési piac folyamatos figyelemmel kísérése, rendszeres összefoglalók készítése.
  • Részvétel a nagyvállalati POS kapcsolatok és a belső banki ügynöki folyamatok fejlesztésében.
  • Közreműködés a kapcsolódó IT-és egyéb a teljesítményösztönzést támogató üzleti és kényelmi szolgáltatások fejlesztésében.
  • Közreműködés a központi partneri kommunikációban és oktatási, értékesítés-támogatási anyagok kidolgozásában.
  • Kapcsolattartás hálózati munkatársakkal és banki társterületekkel

Elvárások:

  • szakirányú egyetemi vagy főiskolai diploma
  • Word, Excel, ppt magasfokú felhasználói ismerete
  • rendszer- és folyamatszemléletű munkavégzés
  • alapos elemzésre való képesség
  • pénzügyi folyamatok ismerete
  • kitartó, magas színvonalú, önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • teljesítmény orientáltság
  • proaktív hozzáállás, új ötletek/megoldások kezdeményezése,
  • pontosság, megbízhatóság
  • jó problémamegoldó és kommunikációs képesség, együttműködő képesség,
  • nyitottság a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására

Előny:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • minimum középfokú angol nyelvtudás

Jelentkezési határidő: 2015. augusztus 31.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson a "Jelentkezés" gombra!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő