www.cvonline.hu

Értékesítési szakértő

  • A hirdetés 578 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • Fogyasztási hitel, Ingatlanhitel és lakástakarék termékek értékesítésének támogatása, értékesítés támogató eszközrendszer kialakítása
  • Az értékesítési területet érintő fejlesztésekben és projektekben való aktív részvétel
  • Véleményezés, javaslattétel termék-, folyamati- illetve aktivitás jellegű kezdeményezések, változtatások esetén
  • Piacfigyelés, versenytársak rendszeres elemzése, javaslattétel az új értékesítési folyamatokra és folyamatmódosításokra vonatkozóan
  • Retail termékek értékesítéséhez kapcsolódó akciótervek és kampányok szervezése, módszertanának kialakítása, ügyfélszegmensek, csatornák összerendelése, lebonyolítás koordinálása
  • Értékesítési segéd- és tájékoztató anyagok készítése szakterületekkel együttműködve
  • A régiós kampányoktatásokhoz, értekezletekhez kapcsolódóan prezentációk, támogató anyagok készítése
  • Kapcsolattartás hálózattal és szakterületekkel

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Fogyasztási hitel és / vagy ingatlanhitel és lakástakarék értékesítés területén szerzett tapasztalat
  • Strukturált gondolkodásmód, elemző képesség
  • Magas szintű önálló, proaktív és üzleti szemléletű munkavégzés, sikerorientált hozzáállás és problémamegoldó képesség
  • Jó írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség, együttműködő készség, rugalmasság
  • Pontosság, megbízhatóság, minőségi teljesítés képessége
  • A Microsoft Office Excel alkalmazás magas szintű ismerete és gyakorlati alkalmazásában való jártasság
  • A Microsoft Office PowerPoint alkalmazás magas szintű ismerete és gyakorlati alkalmazásában való jártasság
  • Innovatív gondolkodás
  • Nyitottság a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására

Előny:

  • minimum középfokú angol nyelvtudás

Jelentkezési határidő: 2015. június 19.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson a "Jelentkezés" gombra!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő