www.cvonline.hu

Értékesítési szakértő

  • A hirdetés 623 napja lejárt

Az OTP Bank

munkakör betöltésére munkatársat keres

Fő feladatok:

  • Ügynöki értékesítést támogató tartalom és megoldásfejlesztések.
  • Kapcsolattartás hálózati munkatársakkal és a kiemelt partnervállalkozásokkal.
  • Motiváló célú ügynöki oktatások teljes körű bonyolítása.
  • Riportok és vezetői, döntéshozást támogató anyagok készítése.

Elvárások:

  • szakirányú egyetemi vagy főiskolai diploma
  • bankszakmai, különösen lakossági hitel, lakástakarékpénztár és számlatermék és folyamat ismeret
  • teljesítmény orientáltság
  • kitartó, magas színvonalú, önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Excel, Word, ppt magas fokú felhasználói ismerete
  • rendszer- és folyamatszemléletű munkavégzés
  • kezdeményezőkészség, innovativitás
  • pontosság, megbízhatóság
  • jó problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • magas szintű együttműködő készség,
  • nyitottság a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására

Előny:

  • hasonló területen szerzett több éves tapasztalat
  • minimum középfokú angol nyelvtudás

Jelentkezési határidő: 2015. április 22.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson a "Jelentkezés" gombra!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő