www.cvonline.hu

Értékesítési szakértő

  • A hirdetés 811 napja lejárt

Az OTP Bank pályázatot hirdet

 munkakör betöltésére

határozott időre (1 év)

Fő feladatok:

  • Ügynöki díjelszámolás, a kapcsolódó IT-és egyéb a teljesítményösztönzést támogató üzleti és kényelmi szolgáltatások fejlesztése.
  • Riportok és vezetői, döntéshozást támogató anyagok készítése.
  • A bankügynöki tevékenységhez kapcsolódó egyedi és standard szerződések kezelése:
  • Szerződések és szerződésmódosítások jogszabályoknak, PSZÁF irányelveknek és banki döntéseknek megfelelő készítése, igény szerinti új szerződésformák kidolgozása, kapcsolódó döntéshozói előterjesztések készítése.
  • Szerződések nyilvántartása, karbantartása.
  • Kapcsolattartás a Jogi Igazgatósággal, termék-és egyéb szakmai területekkel és a régiókkal
  • Részvétel az ügynöki kapcsolatok és a belső banki ügynöki folyamatok fejlesztésében.
  • Kapcsolattartás hálózati munkatársakkal és a kiemelt partnervállalkozásokkal.

Elvárások:

  • szakirányú egyetemi vagy főiskolai diploma
  • Excel, Word, ppt magas fokú felhasználói ismerete
  • rendszer- és folyamatszemléletű munkavégzés
  • alapos elemzésre való képesség
  • pénzügyi folyamatok ismerete
  • bankszakmai, különösen lakossági hitel és számlatermék ismeretek
  • kitartó, magas színvonalú, önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • teljesítmény orientáltság
  • kezdeményezőkészség, innovativitás
  • pontosság, megbízhatóság
  • jó problémamegoldó és kommunikációs képesség, együttműködő képesség,
  • nyitottság a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására

Előny:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • minimum középfokú angol nyelvtudás

A munkavégzés helye: Budapest.

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődését, kérjük 2014. október 31-ig regisztráljon a www.otpbank.hu címen, karrierportálunkon.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű