www.cvonline.hu

Értékesítési szakértő (KKV)

  • A hirdetés 868 napja lejárt

OTP Bank

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Feladatok:

  • Rendszeres és eseti jellegű elemzések, kalkulációk készítése;
  • Rendszeres és ad hoc jelentések, elemzések készítése a menedzsment részére, üzleti döntések elősegítése;
  • Értékesítési teljesítmények alakulásának nyomon követése, a teljesítményt befolyásoló okok, körülmények feltárása, akciótervek készítése;
  • Részvétel értékesítés támogató anyagok, segédletek összeállításában, véleményezésében;
  • Értékesítési eszközök használatának támogatása, szakmai kontrollja;
  • MS PowerPoint bemutatók rendszeres készítése;
  • Együttműködés a bank más szakterületeivel.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági iskolai végzettség;
  • Pénzintézetnél, banknál szerzett 3-5 éves gyakorlat;
  • Nagyvállalati projektekben való jártasság;
  • Analitikus gondolkodásmód;
  • MS Office felhasználó szintű ismerete, ezen belül MS Excel és MS PowerPoint kiemelt ismerete;
  • Precíz, pontos munkavégzés;
  • Képesség mind az önálló, mind a csapatban való munkavégzésre;
  • Jó problémamegoldó képesség;
  • Gyors tanulási képesség;
  • Együttműködési és alkalmazkodási képesség;
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség;
  • Középfokú angol nyelvtudás.

Előny:

  • Szakmai felsőfokú angol nyelvvizsga;
  • SAP és SQL ismeret.

Jelentkezési határidő: 2014. szeptember 02.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő