www.cvonline.hu

Értékesítési szakértő (CRM expert)

  • A hirdetés 591 napja lejárt

Az OTP Bank

Értékesítési szakértő

(CRM expert)

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • A bank kampánymenedzsment és CRM rendszerének üzemeltetése/paraméterezése
  • Értékesítési kampányokhoz szükséges ügyfél adatbázis leválogatása, hatékonyságának visszamérése
  • Kapcsolattartás a termékmenedzserekkel és az IT területtel
  • Célcsoport-elemzések készítése

Követelmények:

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági és/vagy informatikai)
  • Microsoft Office magas szintű ismerete
  • Angol nyelv középszintű ismerete
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Prezentációs készség, önálló munkavégzés
  • Együttműködési és felelősségvállalási képesség
  • Folyamatokban való gondolkodás képessége
  • Kreativitás

Előny:

  • Legalább 2 év tapasztalat CRM vagy kampánymenedzsment területen
  • Pénzintézeti tapasztalat
  • Kampánymenedzsment-rendszerek és adatbázis-kezelő szoftverek ismerete
    • Siebel Marketing
    • Salesforce
    • PL/SQL Developer
  • Adatbányászati, elemzői tapasztalat

Jelentkezési határidő: 2015. július 29.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson ide!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
IT / Informatika
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő