Értékesítési Specialista angol és egyéb európai nyelvtudással

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2015.07.17.
Jelentkezési határidő: 2015.07.24.
Hirdetés azonosító: 929714
lejárt

Motivált értékesítési specialistát keresünk multinacionális hátterű partnerünk üzleti központjába angol és egy további Európai nyelvtudással. Megbízónk irodája kiváló környezetben, Budapest belvárosában helyezkedik el és az értékesítési csapat bővülése miatt keres teljesítmény orientált és értékesítési attitűddel rendelkező pályakezdő, vagy tapasztalt értékesítési specialistákat.
A vállalat a tapasztalatnak megfelelő pozíciót, kimagasló alapfizetést, teljesítmény alapján bónuszt, próbaidő után egyéb juttatásokat, egyes pozíciókban rugalmas munkaidőt, szakmai és nyelvi tréninget, motivált és összetartó csapatot, továbbá elkötelezett és támogató vezetést kínál a jelentkező értékesítési specialistának. A csapat folyamatos bővüléséből és új funkciók elindításából adódóan már rövidtávon is van lehetőség az oldalra, vagy feljebb lépésre a vállalaton belül.

Az értékesítési specialista legfontosabb feladatai:

• A vállalat értékesítési és belső folyamatainak, IT rendszerének megismerése és fenntartása
• Vásárlói elégedettség magalapozása és növelése az ügyfelek kezelésén keresztül
• Tapasztalattól függően bejövő rendelések rögzítése és értékének növelése, bejövő megkeresések kezelése, új ügyfelek felkutatása telefonon és e-mailben
• Kitűzött értékesítési tervek elérése
• Az ügyfél igények értelmezése, majd ajánlatok, megrendelések és szerződések dokumentálása

A legfontosabb elvárások az értékesítési specialistával szemben:

• Felsőfokú végzettség
• Angol és egy további nyelv erős középfokú ismerete (holland, német, francia, olasz, spanyol, norvég, svéd, cseh, román)
• Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség, ügyfélorientált gondolkodás
• Kreatív és innovatív személyiség, jó problémamegoldó képesség
• IT ismeretek (Excel, Word, Power Point, Outlook)
• Értékesítési, call centeres, vagy projekt menedzseri tapasztalat előnyt jelent

Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmét, tapasztalata és képzettsége megfelel az elvárásoknak, továbbá szeretne fejlődő környezetben egy jó hangulatú csapat tagja lenni, jelentkezzen a hays.hu weboldalon.