www.cvonline.hu

Értékesítési referens

  • A hirdetés 193 napja lejárt

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára
munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Sales Manager munkájának napi szintű támogatása
  • Ajánlatadási folyamatokban és tenderekben való aktív részvétel
  • Szerződések előkészítése, módosítási ajánlatok kiküldése
  • Folyamatos kapcsolattartás a cég új ügyfeleivel
  • A munkakörhöz kapcsolódó adminisztráció elvégzése (riportok, kimutatások, jelentések készítése)
  • A munkakörhöz kapcsolódó szoftverek használata
  • Folyamatos kapcsolattartás a vállalati társosztályokkal

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Ügyfélkezelésben/értékesítés-támogatásban/asszisztenciában szerzett tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Haladó szintű MS Office ismeretek (fkeres, vkeres, Pivot tábla)
  • Ügyfélközpontú gondolkodás, kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Felelősségteljes munkavégzés, gyakorlatias problémamegoldó szemlélet
  • Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt
  • Pontos, precíz, körültekintő munkavégzés
  • Proaktív gondolkodásmód

Előnyt jelent:

  • Flottakezelésben szerzett tapasztalat
  • Gépjárművek iránti érdeklődés
  • Francia nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Kulturált, igényes munkakörnyezet, könnyű megközelíthetőség
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő