www.cvonline.hu

Értékesítési referens pénzügyi területen

  • A hirdetés 89 napja lejárt

Vezető nemzetközi pénzintézet

pozícióba keres megbízottakat csapatába.

Főbb feladatok:

  • Pénzügyi és biztosítási termékek értékesítése meglévő és új ügyfelek részére
  • Meglévő ügyfélkör gondozása, folyamatos kapcsolattartás
  • Ügyfélszolgálati feladatok eseti ellátása, ügyfelek ügyeinek intézése
  • Új ügyfelek akvirálása, megbeszélések szervezése
  • Munkavégzéshez kapcsolódó adminisztráció

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség előnyt jelent, de nem feltétel
  • Pénzügyi illetve egyéb termék/szolgáltatás értékesítésében szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Kiemelkedő kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Eredményorientált szemlélet
  • Képesség önálló munkavégzésre
  • Folyamatos tanulás képessége
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Számlaképesség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • Versenyképes díjazás, tervezhető jövedelem
  • Induláskor kezdő támogatás 9 hónapon keresztül
  • Minőségi szakmai felkészítés, oktatások, tréningek
  • Folyamatos mentori támogatás
  • Rugalmas munkaidő
  • Átlátható, jól tervezhető karrierépítési lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest vagy Komárom - Esztergom megye (Komárom / Tata / Tatabánya / Kisbér / Oroszlány / Esztergom) vagy Fejér megye (Bicske)

Fényképes önéletrajzokat a lenti e-mail címre várjuk a pozíció megjelölésével!

Helyek Budapest
Fejér
Komárom-Esztergom
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Szabadúszó/ Vállalkozó