www.cvonline.hu

Értékesítési referens közigazgatási területre

  • A hirdetés 571 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

ÉRTÉKESÍTÉSI REFERENS

KÖZIGAZGATÁSI TERÜLETRE
(BUD185)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Fő feladata a közbeszerzések teljes körű lebonyolítása
  • ajánlati dokumentáció kikérése, kapcsolattartás ügyfelekkel
  • kapcsolattartás belső szervezetekkel anyagok véleményeztetésén keresztül
  • árazás elkészítése
  • elektronikus árlejtések lebonyolítása
  • a folyamat végigkísérése, ellenőrzése számlázással bezárólag
  • riportálás

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

  • Min. középfokú végzettség és legalább megkezdett felsőfokú tanulmány
  • heti 40 óra jelenlét
  • precizitás, határidők kiemelt tartása
  • jó kommunikációs készség
  • csapatmunkában való jártasság, fejlett együttműködő-készség
  • MS Office, különösen Excel alapos ismerete

Amit nyújtani tudunk:

  • Határozott, 6 hónapos idejű munkaszerződés, szerződéshosszabbítási opcióval
  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria, munkavállalói motivációs juttatás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014