www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTÉSI REFERENS KÖZIGAZGATÁSI TERÜLETRE (BUD185)

  • A hirdetés 730 napja lejárt

 A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

ÉRTÉKESÍTÉSI REFERENS

KÖZIGAZGATÁSI TERÜLETRE

(BUD185)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Fő feladata a közbeszerzések teljes körű lebonyolítása
  • ajánlati dokumentáció kikérése, kapcsolattartás ügyfelekkel
  • kapcsolattartás belső szervezetekkel anyagok véleményeztetésén keresztül
  • árazás elkészítése
  • elektronikus árlejtések lebonyolítása
  • a folyamat végigkísérése, ellenőrzése számlázással bezárólag
  • riportálás

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

  • Min. középfokú végzettség és legalább megkezdett felsőfokú tanulmány
  • heti 40 óra jelenlét
  • precizitás, határidők kiemelt tartása
  • jó kommunikációs készség
  • csapatmunkában való jártasság, fejlett együttműködő-készség
  • MS Office, különösen Excel alapos ismerete

Amit nyújtani tudunk:

  • Határozott, 6 hónapos idejű munkaszerződés, szerződéshosszabbítási opcióval
  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria, munkavállalói motivációs juttatás

 Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi  e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Közigazgatás / Államigazgatás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű